Молитвы на удачу и успех к ангелу хранителю.

Все вопросы о христианствеИзображение
Аватара пользователя
ИллюZия
Чародей
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 05 апр 2017 10:17
Карма: + 217 -
Контактная информация:

Молитвы на удачу и успех к ангелу хранителю.

Непрочитанное сообщение ИллюZия » 02 июл 2019 15:01

Я призываю своего Ангела- Хранителя, прикоснуться к своей судьбе
Направить мой путь в русло благополучия и удачи.
Когда Ангел- Хранитель мой услышит меня,
Благословенным чудом моя жизнь обретет новый смысл и я обрету успех в деле сегодняшнем и в делах будущих.
Не будет препятствий для меня, ибо рука Ангела - Хранителя ведет меня. Аминь.
Большое спасибо друзьям за уроки!!!
/Все пройдет-пройдет и это/

Аватара пользователя
ИллюZия
Чародей
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 05 апр 2017 10:17
Карма: + 217 -
Контактная информация:

Re: Молитвы на удачу и успех к ангелу хранителю.

Непрочитанное сообщение ИллюZия » 02 июл 2019 15:37

Ангел - Божий, Хранитель мой святый
На соблюдение мне , от Господа с небес мне данный
Прошу тебя, молю тебя, сохрани- просвети. от всякого зла убереги
К благому деянию наставь и на путь удачи меня направь. Аминь.
Большое спасибо друзьям за уроки!!!
/Все пройдет-пройдет и это/

Аватара пользователя
ИллюZия
Чародей
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 05 апр 2017 10:17
Карма: + 217 -
Контактная информация:

Re: Молитвы на удачу и успех к ангелу хранителю.

Непрочитанное сообщение ИллюZия » 07 июл 2019 06:00

Мне эти молитвы , очень помогали!!! Проверенно! Просить только искренне нужно.
Большое спасибо друзьям за уроки!!!
/Все пройдет-пройдет и это/

Аватара пользователя
ИллюZия
Чародей
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 05 апр 2017 10:17
Карма: + 217 -
Контактная информация:

Re: Молитвы на удачу и успех к ангелу хранителю.

Непрочитанное сообщение ИллюZия » 07 июл 2019 11:10

Молитва Ангелу-хранителю на все случаи жизни

Ангеле Христов святый, к тебе припадая молюся, хранителю мой святый, приданный мне на соблюдение души и телу моему грешному от Святаго Крещения, аз же своею леностию и своим злым обычаем прогневах твою пречистую светлость и отгнах тя от себе всеми студными делы: лжами, клеветами, завистию, осуждением, презорством, непокорством, братоненавидением, и злопомнением, сребролюбием, прелюбодеянием, яростию, скупостию, объядением без сытости и опивством, многоглаголанием, злыми помыслы и лукавыми, гордым обычаем и блудным возбешением, имый самохотение на всякое плотское вожделение. Да како возможеши воззрети на мя, или приступити ко мне, аки псу смердящему? Которыма очима, Ангеле Христов, воззриши на мя, оплетшася зле во гнусных делех? Да како уже возмогу отпущения просити горьким и злым моим и лукавым деянием, в няже впадаю по вся дни и нощи и на всяк час? Но молюся ти припадая, хранителю мой святый, умилосердися на мя грешнаго и недостойнаго раба твоего (имя), буди ми помощник и заступник на злаго моего сопротивника, святыми твоими молитвами, и Царствия Божия причастника мя сотвори со всеми святыми, всегда, и ныне и присно и во веки веков. Аминь.
Большое спасибо друзьям за уроки!!!
/Все пройдет-пройдет и это/

Аватара пользователя
ИллюZия
Чародей
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 05 апр 2017 10:17
Карма: + 217 -
Контактная информация:

Re: Молитвы на удачу и успех к ангелу хранителю.

Непрочитанное сообщение ИллюZия » 07 июл 2019 11:12

Молитва Ангелу-хранителю на каждый день

молитвы ангелу хранителюО святый Ангеле, хранителю и покровителю мой благий! С сердцем сокрушенным и душею болезненною предстою ти, моляся: услыши мя, грешнаго раба своего (имя), с воплем крепким и плачем горьким вопиющаго; не помяни беззаконий моих и неправд, имиже аз, окаянный, прогневляю тя по вся дни и часы, и мерзостна себе творю пред Создателем нашим Господем; явися мне милосерд и не отлучайся мене, сквернаго, даже до кончины моея; возбуди мя от сна греховнаго и пособствуй молитвами твоими прочее время живота моего без порока прейти и сотворити плоды достойны покаяния, паче же от смертных падений греховных соблюди мя, да не погибну во отчаянии, и да не порадуется враг о погибели моей.

Вем воистинну и усты исповедую, яко никтоже таков друг и предстатель, защититель и поборник, якоже ты, святый Ангеле: предстоя бо Престолу Господню, молишися о мне, непотребнем и паче всех грешнейшем, да не изымет Преблагий души моея в день нечаяния моего и в день творения злобы. Не престай убо умилостивляя Премилосердаго Господа и Бога моего, да отпустит согрешения моя, яже сотворих во всем житии моем, делом, словом и всеми моими чувствы, и имиже весть судьбами, да спасет мя, да накажет мя зде по неизреченней милости Своей, но да не обличит и не истяжет мя онамо по нелицеприятному правосудию Своему; да сподобит мя покаяние принести, с покаянием же Божественное Причащение достойне прияти, о сем паче молю и таковаго дара всеусердно желаю.

В страшный же час смерти неотступен буди ми, благий хранителю мой, прогоняя мрачныя демоны, имущия устрашити претрепетную душу мою; защити мя от тех ловления, егда имам преходити воздушныя мытарства, да, храним тобою, безбедно достигну рая, ми вожделеннаго, идеже лицы святых и горних Сил непрестанно восхваляют всечестное и великолепое имя в Троице славимаго Бога, Отца, и Сына и Святаго Духа, Ему же подобает честь и поклонение во веки веков. Аминь.
Большое спасибо друзьям за уроки!!!
/Все пройдет-пройдет и это/

Аватара пользователя
mika222
Чародей
Сообщения: 1200
Зарегистрирован: 15 июл 2017 16:54
Карма: + 112 -
Контактная информация:

Re: Молитвы на удачу и успех к ангелу хранителю.

Непрочитанное сообщение mika222 » 07 июл 2019 12:36

ИллюZия писал(а):
07 июл 2019 06:00
Просить только искренне нужно.
Наверное в этом главная суть, да?
А не в конкретных словах . Хотя конечно ритм и настрой они создают

Аватара пользователя
ИллюZия
Чародей
Сообщения: 1986
Зарегистрирован: 05 апр 2017 10:17
Карма: + 217 -
Контактная информация:

Re: Молитвы на удачу и успех к ангелу хранителю.

Непрочитанное сообщение ИллюZия » 07 июл 2019 13:22

mika222 писал(а):
07 июл 2019 12:36
ИллюZия писал(а):
07 июл 2019 06:00
Просить только искренне нужно.
Наверное в этом главная суть, да?
А не в конкретных словах . Хотя конечно ритм и настрой они создают
Я думаю да.
Ритм и вибрации звука от слов, определенным образом проводят самонастройку а так же что-то еще, менее заметное)) и просимое происходит как по маслу.
Большое спасибо друзьям за уроки!!!
/Все пройдет-пройдет и это/

Ответить

Вернуться в «Христианство»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 9 гостей